Meškinai Teddy

Meškinai Teddy internetu. Meškiukus pirktus mūsų kataloge gausite per 1-2 dienas. Kauno mieste savo didelį meškiną iš mūsų biuro galėsite atsiimti jau tą pačią dieną. Meškiną atsiimti galite ir vakare ir savaitgalį. Tačiau dėl atvykimo būtinai paskambinkite telefonu. Pas mus rasite daug spalvų meškinų. O dydžių pasirinkimas ypatingai platus. 60c...

Meškinai Teddy internetu. Meškiukus pirktus mūsų kataloge gausite per 1-2 dienas. Kauno mieste savo didelį meškiną iš mūsų biuro galėsite atsiimti jau tą pačią dieną. Meškiną atsiimti galite ir vakare ir savaitgalį. Tačiau dėl atvykimo būtinai paskambinkite telefonu. Pas mus rasite daug spalvų meškinų. O dydžių pasirinkimas ypatingai platus. 60cm, 80cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 200cm, 260cm, 300cm. 

Didelių meškinų užpildui naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Dėl to mūsų meškinai nesukris ir yra ženkliai lengvesni nei kitais užpildais pildyti meškinai.

Meškinas Tedis - populiariausias meškino vardas. Šis varas suteiktas buvusio JAV prezidento Teodoro Ruzvelto garbei, kai jis medžioklės metu pagailėjo meškiuko ir jo nenušovė. 


Daugiau

Meškinai Teddy Yra 17 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 17 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 17 dalykų