Meškinai pagal spalvą

Gyvename XXI amžiuje, kai dažnai renkamės drąsesnius ir nestandartinius sprendimus. Tad ir mes prekiaujame ne tik klasikiniais baltas ir rudais meškinais. Turime ir platų kitų ryškių spalvų pasirinkimą. Tai oranžiniai, rožiniai, geltoni ar net violetiniai meškinai. Rudų atspalvių meškinų turime itin daug. Turime labai didelį dydžių pasirinkimą. ...

Gyvename XXI amžiuje, kai dažnai renkamės drąsesnius ir nestandartinius sprendimus. Tad ir mes prekiaujame ne tik klasikiniais baltas ir rudais meškinais. Turime ir platų kitų ryškių spalvų pasirinkimą. Tai oranžiniai, rožiniai, geltoni ar net violetiniai meškinai. Rudų atspalvių meškinų turime itin daug. Turime labai didelį dydžių pasirinkimą. Tačiau rinkitės atsakingai :)

Pagalvokite ar meškinas savo naujuosiuose namuose turės pakankamai vietos. Nes jų matmenys tikrai dideli. Mes parduodame meškinus internetu, tačiau galite atvykti į mūsų biurą Kaune ir ten atsiimti savo užsakymus. Dėl internetu pirkto meškino užsakymo atsiėmimo skambinkite telefonu. Meškino pristatymas visoje Lietuvoje vos 1-2 dienos. Kaune atsiimti savo didelį meškiną galite jau tą pačią dieną.

Daugiau

Meškinai pagal spalvą Yra 17 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Rudi meškinai

  Dideli rudi meškinai internetu. Prekiaujame įvairių gamintojų rudais pliušiniais meškinais. Meškinus parduodame internetu. Internetu užsakytą meškiuką pristatysime per 1-2 dienas. Kaune meškiukus galite atsiimti ir tą pačią dieną, tiesiai iš mūsų biuro. Tačiau atvykstant meškino būtinai paskambinkite.

  Mūsų paduodamų rudų meškiukų dydžiai yra nuo 60cm iki 300cm. Tad baltą didelį meškiną rasime ir mažam ir dideliam :)

 • Rožiniai meškinai

  Dideli rožiniai meškinai internetu. Prekiaujame įvairių gamintojų rožiniais pliušiniais meškinais. Meškinus parduodame internetu. Internetu užsakytą meškiuką pristatysime per 1-2 dienas. Kaune meškiukus galite atsiimti ir tą pačią dieną, tiesiai iš mūsų biuro. Tačiau atvykstant meškino būtinai paskambinkite.

  Mūsų paduodamų rožinių meškiukų dydžiai yra nuo 60cm iki 300cm. Tad rožinį didelį meškiną rasime ir mažam ir dideliam :)

 • Balti meškinai

  Dideli balti meškinai internetu. Prekiaujame įvairių gamintojų baltais pliušiniais meškinais. Meškinus parduodame internetu. Internetu užsakytą meškiuką pristatysime per 1-2 dienas. Kaune meškiukus galite atsiimti ir tą pačią dieną, tiesiai iš mūsų biuro. Tačiau atvykstant meškino būtinai paskambinkite.

  Mūsų paduodamų baltų meškiukų dydžiai yra nuo 60cm iki 300cm. Tad baltą didelį meškiną rasime ir mažam ir dideliam :)

 • Violetiniai meškinai

  Dideli violetiniai meškinai internetu. Prekiaujame įvairių gamintojų violetiniais pliušiniais meškinais. Meškinus parduodame internetu. Internetu užsakytą meškiuką pristatysime per 1-2 dienas. Kaune meškiukus galite atsiimti ir tą pačią dieną, tiesiai iš mūsų biuro. Tačiau atvykstant meškino būtinai paskambinkite.

  Mūsų paduodamų violetinių meškiukų dydžiai yra nuo 60cm iki 300cm. Tad violetinį didelį meškiną rasime ir mažam ir dideliam :)

 • Šviesiai rudi meškinai

  Ypatingai gražūs, dideli ir mieli šviesiai rudi pliušiniai meškinai. Turime šiuos dydžius: 80cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 200cm. Meškinus apžiūrėti galite ir mūsų biuruose Kaune bei Vilniuje. Meškinai užpildyti kokybiška vata (PES pluošto kamuoliukai). Dėl to meškiukai yra lengvi ir purūs. Tačiau neatrodo sukritę.  Dėl meškinų apžiūros ir atsiėmimo mūsų biuruose skambinkite telefonu +370 636 26768

 • Oranžiniai meškinai

  Dideli oranžiniai meškinai internetu. Prekiaujame įvairių gamintojų oranžiniais pliušiniais meškinais. Meškinus parduodame internetu. Internetu užsakytą meškiuką pristatysime per 1-2 dienas. Kaune meškiukus galite atsiimti ir tą pačią dieną, tiesiai iš mūsų biuro. Tačiau atvykstant meškino būtinai paskambinkite.

  Mūsų paduodamų oranžinių meškiukų dydžiai yra nuo 60cm iki 300cm. Tad oranžinį didelį meškiną rasime ir mažam ir dideliam :)

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 17 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 17 dalykų