balti 100cm meskinai Padidinti

Pliušinias baltas meškinas 100cm

minkštas, didelis, švelnus.

Didelis baltas meškinas
Meškino dydis: 100cm
Didelis meškinas užpildytas (baigtas gaminti) Lietuvoje.

Kaune savo baltą meškiną galite atsiimti jau tą pačią dieną.
Į kitus miestus Jūsų didelį meškiną kurjerių tarnyba pristatys vos per 1-2 dienas.

Dideli meškinai internetu.

10 Prekės

30,00 € su PVM

Apie prekę

Didelius meškinus gaminame Lietuvoje. Tad užtikriname aukščiausią jų kokybę. Jie dideli, minkšti ir pilni.

Didelis meškinas Tedis - puiki dovana, nuostabus siurprizas vaikams ir merginoms. Radote meškiną pigiau nei pas mus? Kreipkitės ir gausite individualų pasiūlymą!

Būkite atsargūs ir nepirkite neaišku kuo užpildytų meškinų. Žinome, kad kai kurie kolegos, taupydami meškinų kokybei naudoja tam visikšai netinkamus užpildus. Toks meškinas nebus pakankamai minkštas ir purus. Gali sverti labai daug. Ir visiškai neaiškios jo antibakterinės ir antialerginės savybės bei tinkamumas vaikams.

Mes savo didelius meškinus užpildome žaislams skirtu, silikonizuotu poliesteriniu pluoštu (PES pluošto granulėis). Turime ir jų higienos sertifikatą. Pirkite aukščiausios kokybės žaislą!

Kadangi patys užpildome meškinus - pasirūpiname, kad jie būtų gražūs, pilni ir simetriški. Jei norite įsitkinti mūsų meškinų kokybe, atvykite į mūsų biurą Kaune ar Vilniuje ir apžiūrėkite meškinus vietoje. Mūsų specializacija - meškinai internetu. Tačiau meškinai Kaune ir Vilniuje taip pat laukia Jūsų.

Didelius meškinus turime vietoje. Tad užsakymą gausite per 1-2 darbo dienas nuo jo užsakymo. Kaune ir Vilniuje meškinus galite atsiimti jau užsakymo dieną.